3D-ARCH 2019


Kolejna konferencja za nami! Tym razem odwiedziliśmy słoneczne Bergamo we Włoszech i na międzynarodowej konferencji 3D-ARCH 2019 przedstawiliśmy efekty zrealizowanego niedawno grantu rektora! Kamil Choromański oraz Karol Puchała zaprezentowali poster oraz wizualizację z wykorzystaniem gogli VR, a także zapoznali się z osiągnięciami jednostek naukowych z całego świata w dziedzinie rekonstrukcji i wizualizacji 3D obiektów dziedzictwa kulturowego.


FORUM UNI-BIZNES GEODEZJA-PRZEDSIĘBIORCY-STUDENCI 2018


Razem ze Stowarzyszeniem Studentów GiK PW GEOIDA 7 grudnia 2018 braliśmy udział w IV Forum Uni-Biznes Geodezja Przedsiębiorcy Studenci, gdzie Kuba Łobodecki i Kamil Choromański przedstawili referat dot. grantu rektorskiego… i zdobyli I miejsce! 🥇🥇 Dla chłopaków i całego grantowego zespołu serdeczne gratulacje!


#MAP_IT! HACKATHON 2018


Dla takich chwil warto zarywać noc… i programować 24h! W dn. 17-18.11.2018 wzięliśmy udział w Map_IT Hackathon, gdzie reprezentanci KNGiK wygrali kategorię „Social Responsibility” 😀 Dziękujemy HERE Community Poland, KNG Dahlta, Kole Geografów Uniwersytetu Jagiellońskiego im. Ludomira Sawickiego za wsparcie, motywację do pracy o 4 nad ranem, piłkarzyki i świetnie zorganizowany event!


XXIV MIĘDZYNARODOWE DNI POLSKO-SŁOWACKO-CZESKIE 2018


Sezon konferencji w pełni! W dniach 24-26.05. przedstawiciele KNGiK: Kamil Choromański, Bartłomiej Majerski oraz Mariusz Urbański wzięli udział w XXIV Międzynarodowych Dniach Geodezji Czesko-Słowacko-Polskich, które tym razem odbyły się w przepięknej Pradze! Chłopaki zaprezentowali wyniki swoich badań przed międzynarodowym gronem, wysłuchali bardzo ciekawych referatów, a także zwiedzili Pragę oraz poznali kulturę naszych sąsiadów.


MIĘDZYNARODOWE SEMINARIUM KÓŁ NAUKOWYCH 2018


W dniach 26-27.04.2017 wzięliśmy udział w XLVII Międzynarodowym Seminarium Kół Naukowych, które odbyło się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim Olsztynie. Mieliśmy okazję posłuchać ciekawych referatów z przeróżnych dziedzin nauk technicznych, co było bardzo rozwijającym przeżyciem. Możemy także pochwalić się sukcesami! Mariusz Urbański uzyskał drugie miejsce za prezentację na temat porównania stanu drzewostanów na terenie dzielnicy Wilanów na przestrzeni lat, a Bartłomiej Majerski został wyróżniony za swój referat o wykorzystaniu systemu Graves do detekcji satelitów.